گروه دیجیتال مارکتینگ آی‌وب

تولید محتوا

محتوا به چند دسته مختلف تقسیم‌بندی می‌شود. از انواع کلیپ‌ها گرفته تا تصاویر، متون و… برخی از محتواها در گوگل کارایی داشته و باعث ارتقا رتبه سایت می‌شوند برخی نیز تنها در اینستاگرام، آپارات یا یوتیوب منتشر می‌شوند. تفاوتی ندارد قصد تبلیغ کسب و کار خود در چه نوع پلتفرمی را دارید، در هر حال آن چیزی که باعث رشد بیزینش شما می‌شود، کیفیت محتواهاست.
گروه دیجیتال مارکتینگ آی وب یکی از بهترین انتخاب‌ها برای تولید محتواست. اما چرا باید گروه آی وب را به این منظور برگزینیم؟ آی‌وب از افراد کارآزموده و متخصص در جهت تولید محتوای باکیفیت استفاده می‌کند و به همین جهت اگر از صاحبان برند یا کسب و کاری هستید، با هزینه کم و البته مدت زمان کوتاه از طریق تیم تولید محتوای آی وب می‌توانید به موفقیت برسید. اما آیا می‌دانید تولید محتوا چیست؟

تولید محتوا آی وب
گروه دیجیتال مارکتینگ آی وب

گروه دیجیتال مارکتینگ آی وب در شیراز

گروه آی وب در شهر شیراز خدمات ویژه‌ای ارائه می‌دهد. در مواردی که نیاز به حضور تصویربردار یا فیلم‌بردار برای ساخت فیلم‌های معرفی یا تبلیغاتی است، تیم ما در کمترین زمان در محل حضور یافته و این خدمات را انجام می‌دهند. البته لازم به ذکر است خدمات آی‌وب تنها محدود به شهر شیراز نیست بلکه تمامی تلاش ما بر این است که بتوانیم در تمامی نقاط ایران خدمات باکیفیت ارائه دهیم.

دیجیتال مارکتینگ

چیزی که گروه آی وب متخصص آن است دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی دیجیتالی است. اگر بخواهیم یک تعریف خلاصه برای دیجیتال مارکتینگ داشته باشیم می‌توانیم بگوییم: “به هر نوع بازاریابی که به صورت الکترونیکی برای محصولات یا خدمات انجام می‌گیرد”. بازاریابی در گذشته به صورت سنتی و از طریق آگهی‌ها، بیلبورد، تبلیغات چاپی، تبلیغات روزنامه، رادیو و تلویزیون انجام می‌گرفت اما هم اکنون شما می‌توانید محصولات خود را به صورت هدفمند تبلیغ کنید.

دیجیتال مارکتینگ به شاخه‌های مختلفی تقسیم بندی می‌شود از جمله:
 • سئو سازی و بهینه سازی موتور جستجو
 • تبلیغات کلیکی
 • بازاریابی محتوا
 • ایمیل مارکتینگ
 • محتواهای حمایت شده
 • بازاریابی اتوماسیون
 • بازاریابی از طریق شبکه‌های اجتماعی
 • بازاریابی موبایلی
دیجیتال مارکتینگ گروه دیجیتال مارکتینگ آی وب

قبل از هر چیز شما باید هدف خود را تعیین و تبلیغات محصول خود را به صورت هوشمندانه انجام دهید. ایجاد سرنخ، افزایش آگاهی و در نهایت بهبود نرخ تبدیل باعث فروش بیشتر محصولات می‌شود. در دیجیتال مارکتینگ از استراتژی‌های مختلفی متناسب با هر گروه کاری استفاده شده تا مخاطبان زیادی جذب شود.

سوشال مدیا گروه دیجیتال مارکتینگ آی وب

سوشال مدیا

سوشال مدیا بهترین گزینه برای بازاریابی است. به طور خلاصه، سوشال مدیا همان شبکه‌های اجتماعی هستند که شما از آن طریق می‌توانید مخاطبان بیشتری را به سمت برند و کسب و کار خود جذب کنید. معمولا از سوشال مدیا برای بازدید بیشتر برند استفاده می‌شود. ایجاد محتوای سالم و منحصربه‌فرد یکی از استراتژی‌های مفید در سوشال مدیاست. هر چقدر که محتوای شما جذابیت بیشتری برای مخاطبان سوشال مدیا داشته باشد، در مدت زمان کوتاه‌تری به نتیجه دلخواه می‌رسید.

نحوه کار انواع سوشال مدیاها به نحوی است که هر چقدر از محتوا بازدید بیشتری شده و لایک بیشتری برای آن انجام شده باشد، نمایش آن در بین کاربران پررنگ‌تر بوده و به سرعت رشد خواهد کرد. گروه دیجیتال مارکتینگ آی وب در بخش سوشال مدیا نیز فعالیت دارد و تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا از این طریق به توسعه و رشد کسب‌و‌کارها کمک کند.

برندسازی امری نسبتا پیچیده بوده و استراتژی‌های خاص خود را دارد.

برندینگ

برندینگ همان چیزی است که در نهایت منجر به خلق ارزش شرکت یا محصول در ذهن مشتریان می‌شود. در برندینگ مشتریان می‌توانند هویت تجاری شرکت، تجربه و حس، تداعیات ذهنی را به خوبی درک کنند. به طور کلی برندینگ یعنی معنا بخشی به یک شرکت، خدمات و یا محصول در ذهن مخاطب. برندسازی امری نسبتا پیچیده بوده و استراتژی‌های خاص خود را دارد.

ابزارهای برندسازی:
 • تبلیغات
 • بسته‌بندی
 • روابط عمومی
 • پیشبرد فروش و خدمات
 • فروش به صورت شخصی
 • بازاریابی به صورت مستقیم
 • اسپانسرینگ و رویدادها، خدمات مشتریان
برندینگ گروه دیجیتال مارکتینگ آی وب

در یک تعریف دیگر، برندینگ به معنای اعطای قدرت به شرکت، محصولات یا خدمات خاص می‌باشد. این کار توسط گروه آی وب به صورت حرفه‌ای انجام می‌گیرد. متخصصانی که در آی‌وب و در بخش برندینگ فعالیت دارند، کسب‌و‌کار شما را از میان شلوغی‌ها عبور داده و به مشتری نشان می‌دهند. برندسازی گروه آی وب به صورت دقیق و متمایز انجام می‌شود که برای پیشرفت کسب‌وکار باید صورت پذیرد.

تولید محتوای متنی

یک متن با ترکیب واژگان تشکیل شده است تا پیام خاصی را انتقال دهد. تولید محتوای متنی با هدف جذب مخاطب و رشد کسب‌و‌کار انجام می‌گیرد. لازم به ذکر است محتوای متنی علاوه بر داشتن جذابیت، باید به نحوی تولید شده باشند که در موتورهای جستجو در رتبه بالایی قرار بگیرند.

بسیاری از افراد این تصور در ذهنشان به‌وجود آمده که در دنیای امروزه افراد علاقه کمتری به محتوای متنی نشان می‌دهند و بیشتر به سمت محتواهای ویدیویی می‌روند. این مسئله تا حدودی صحت دارد اما در این بین افراد زیادی هستند که به دنبال مطالعه مطالب و متون جذاب هستند. متن‌هایی که به طور صریح و واضح به مشکلات و سوالات مخاطبان می‌پردازد قطعا برای آن‌ها جذابیت ایجاد می‌کند.

دسته‌های مختلف تولید محتوای متنی:
 • محتوای متنی تخصصی
 • محتوای متنی عمومی
 • محتوای متنی تبلیغاتی
 • محصول نویسی
تولید محتوای متنی

آی‌وب از نویسندگان حرفه‌ای و خلاق برای تولید محتوای متنی استفاده می‌کند. گروه دیجیتال مارکتینگ آی وب از طریق متن‌های جذاب و البته سئو شده، برند شما را به مخاطبان شناسایی کرده و شما را در رسیدن به هدف یاری می‌کند.

اینستاگرام

امروزه اغلب افراد به صورت اعتیادگونه از اينستاگرام استفاده می‌کنند. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی بزرگ در جهان بوده که بخش بزرگی از آن را کاربران ایرانی تشکیل داده‌اند. در این شبکه اجتماعی کاربران قادر به اشتراک‌گذاری عکس، ویدئو و استوری هستند. در حال حاضر اینستاگرام بستر مناسبی برای معرفی محصول یا خدمات ایجاد کرده و فرصت مناسبی برای برندسازی و فروش محصولات است.

شما می‌توانید با تولید محتوای کاربر پسند در اینستاگرام به رقابت با دیگر کسب‌وکارها پرداخته و محصول خود را معرفی کنید. مهم‌ترین چیزی که در اینستاگرام اهمیت دارد، تعداد فالوورها، تعداد لایک و کامنت هایی است که در زیر پست قرار می‌گیرد.

اگر قصد معرفی خدمات و محصولات خود از طریق اینستاگرام دارید، باید قدرت تولید محتوا در این شبکه اجتماعی را داشته باشید. چنانچه تخصص کافی در زمینه تولید محتوا در اینستاگرام ندارید، گروه دیجیتال مارکتینگ آی وب این کار را به سادگی برایتان انجام می‌دهد.

بازاریابی

به بیان ساده، بازاریابی اعمالی است که موجب انجام فعالیت از جانب مشتریان می‌شود و برای کسب و کار بسیار سودمند است. در بازاریابی از تمامی تاکتیک‌ها و استراتژی‌ها استفاده شده تا محصولات و خدمات به مشتریان معرفی شود.

به طور کلی بازاریابی اصولی موجب رشد کسب و کار و مخاطبان خواهد شد. این کار معمولا با پیچیدگی‌هایی همراه است به همین جهت باید توسط افراد متخصص انجام شود. گروه دیجیتال مارکتینگ آی وب سال‌هاست در حوزه بازاریابی فعالیت داشته و می‌تواند کمک زیادی به کسب و کارها جهت رشد نماید.

بسیاری از افراد تصور می‌کنند بازاریابی همان تبلیغات است در صورتی که اینطور نیست و این کار استراتژی‌های خاص خودر ا می‌طلبد.

تولید ویدیو

تولید محتوای ویدیویی پکیج کاملی است که برای تبلیغات و رشد کسب‌و‌کار انجام می‌شود. تولید محتوا توسط گروه آی وب به چند روش انجام می‌گیرد. تیم ما در زمینه تولید محتوای ویدیویی، محتوای تصویری و متنی فعالیت دارد و از این طریق می‌تواند محصولات شما را معرفی کند یا پروسه برندسازی را انجام دهد.

محتوای ویدیویی در میان مخاطبان جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است و یکی از بخش‌های ضروری برای ارائه خدمات و معرفی محصولات به مشتریان می‌باشد. محتوای ویدیویی تولید شده باید خلاقانه باشد تا مخاطب را به سمت خود جذب کند. برای این کار از صداگذاری و تصویربرداری حرفه‌ای انجام می‌شود.

خوشبختانه بسترهای مناسبی برای اشتراک ویدئو فراهم شده است و شما می‌توانید ویدیوهای تبلیغاتی را در پلتفرم‌های مختلف همچون اینستاگرام، یوتیوب و آپارات به اشتراک بگذارید.

ویدیو مارکتینگ

ویدیو از جمله محتواهای بسیار موثری است که کسب‌و‌کارها از طریق آن برای ایجاد تعامل با مخاطبان، افزایش فروش محصولات و افزایش آگاهی استفاده می‌کنند. ویدیو مارکتینگ بخشی از دیجیتال مارکتینگ بوده و کارایی بسیار بالایی دارد.

گروه دیجیتال مارکتینگ آی‌وب از طریق متخصصانی که مهارت‌های خاص در زمینه ویدیو مارکتینگ دارند برای معرفی برند یا محصولات استفاده می‌کنند. مفهوم اصلی ویدیو مارکتینگ، ساخت و تولید ویدیو از خدمات و محصولات و منتشر کردن آن در سوشال مدیا یا رسانه‌های دیجیتالی است.این کار برای جذب مخاطب انجام می‌گیرد.

پروسه تولید و انتشار ویدیوها در وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی باید توسط افراد خبره در این زمینه انجام گیرد. در صورت استفاده صحیح از محتوای ویدیویی، قطعا مخاطب به مشتری تبدیل خواهد شد.

تیم آی وب در زمینه تولید محتوای ویدیویی، محتوای تصویری و متنی فعالیت دارد.

تولید محتوای ویدیویی

یکی از راه‌های ارائه محتوا، ویدیو مارکتینگ یا تولید محتوای ویدیویی است. چنانچه از ایده‌های مناسب در جهت تولید ویدیو استفاده شود، قطعا اثرگذاری بیشتری بر روی مخاطبان خواهد داشت. در محتوای ویدیویی، انتقال محتوا به صورت سمعی و بصری انجام می‌گیرد این امر موجب می‌شود که باورپذیری در ذهن مخاطبان شکل گیرد.

محتواهایی که به صورت بصری به مخاطب منتقل می‌شوند اعتبار زیادی داشته و مخاطب با صرف مدت زمان کم می‌تواند اطلاعات مفید و جذاب‌تری به دست آورد. در این باره گفته می‌شود که تنها ۱ دقیقه ویدیو می‌تواند بیشتر از میلیون‌ها واژه اثرگذار باشد.

گروه آی‌وب از طریق بازسازی داستان و مواردی از این قبیل اقدام به تولید محتوای ویدیویی می‌کند. گروه دیجیتال مارکتینگ آی‌وب با تولید ویدیوهای باکیفیت و جذاب، قدرت تصور در مخاطب را افزایش می‌دهد.

تدوین ویدیو

به همان‌اندازه که تولید محتوای ویدیویی جذاب اهمیت بالایی دارد، تدوین ویدیو نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. مراحل تدوین ویدیو شامل مواردی همچون: ترکیب کردن صدا، انتخاب نمادها، قرار دادن صحنه‌ها و سکانس‌ها، هماهنگ کردن صوت و تصویر و… است که از طریق ابزارهای مختلف انجام می‌گیرد.

گروه آی وب از تدوین‌گران زبده در زمینه تدوین ویدیو استفاده کرده که در این زمینه بسیار خلاق و با ذوق هنری فعالیت می‌کنند. برای تدوین ویدیو باید با اصول آن آشنا باشید. تدوین فیلم با نام دیگر مونتاژ یا ادیت فیلم نیز شناخته می‌شود که با کنار هم قرار دادن پلانهای خاص انجام می‌گیرد.

ویدیوهایی که فرآیند تدوین بر روی آن‌ها انجام شده، جذابیت بیشتری برای مخاطب دارند در نتیجه این امر موجب افزایش بازدید و فروش محصول خواهد شد.

تولید محتوای آموزشی

محتوای آموزشی همانطور که از نام آن نیز مشخص است، به منظور آموزش برخی از موارد در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد. محتواهای آموزشی اغلب به صورت ویدیو، تصویر یا متن هستند که مخاطبان با مشاهده یا مطالعه آن می‌توانند آموزش‌های خاصی را فرا بگیرند.

تولید محتوای آموزشی توسط گروه آی‌وب به بهترین شکل ممکن انجام می‌گیرد. چنانچه در یک زمینه خاص تخصص داشته و قصد دارید آن تخصص را به صورت آموزه‌ در اختیار مخاطبان قرار دهید، آی‌وب به صورت حرفه‌ای این کار را انجام خواهد داد.

تولید محتوای آموزشی تاثیر بسیار بالا در بازاریابی و رشد کسب‌وکارها دارد. روزانه جستجوهای زیادی برای آموزش‌های مختلف در سطح اینترنت انجام می‌گیرد بخاطر همین این روش یکی از روش‌های عالی برای تبلیغات، بازاریابی و فروش است.

ویدیو معرفی کالا

بسیاری از کسب‌و‌کارها برای معرفی محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهند از ویدیو استفاده می‌کنند. ویدیو معرفی کالا، بازدید بسیار بالایی در شبکه‌های اجتماعی و پلتفرم‌هایی همچون آپارات و یوتیوب دارد.

چنانچه قصد معرفی خدمات، محصولات یا شرکت خود را دارید باید اقدام به ساخت ویدیوهای کوتاه و تأثیرگذار نمایید. اغلب افراد هیچ گونه تخصصی در زمینه تولید ویدیو معرفی کالا ندارند از این‌رو باید از افراد متخصص در این زمینه کمک بگیرند.

گروه آی‌وب دارای متخصصانی است که در حوزه ساخت تیزرهای تبلیغاتی و ویدیوهای معرفی کالا فعالیت دارند و این کار را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهند.

ساخت تیزر تبلیغاتی

ساخت تیزر تبلیغاتی یکی از بزرگترین اهداف گروه آی وب است. تیم آی‌وب با ابزارهایی که در اختیار دارند، تیزرهای تبلیغاتی حرفه‌ای برای شما تولید می‌کنند که تماماً به معرفی محصولات یا شرکت می‌پردازد. تیزر تبلیغاتی شامل ویدئوهای ۱ دقیقه‌ای تا چند دقیقه‌ای است که به شکل کاملا حرفه‌ای تولید می‌شوند.

ویدیو تبلیغاتی

ویدیو تبلیغاتی یا همان تیزر تبلیغاتی یکی از روش‌های عالی برای دیجیتال مارکتینگ بوده و جذب مخاطب بالایی دارد. بسیاری از کسب‌وکارها روش ویدیو تبلیغاتی را جایگزین سایر روش‌ها به منظور معرفی محصولات و خدمات انتخاب کرده و جزو اولویت آن‌ها قرار گرفته است. ویدیو تبلیغاتی قدرت بالایی در انتقال محتوا داشته و باید به آن توجه ویژه‌ای شود.

آی‌وب یکی از بهترین شرکت‌هایی است که در حوزه تولید ویدیو تبلیغاتی فعالیت داشته و خدمات مفیدی در این زمینه ارائه می‌دهد.

گروه آی وب از تدوین‌گران زبده در زمینه تدوین ویدیو استفاده کرده که در این زمینه بسیار خلاق و با ذوق هنری فعالیت می‌کنند.

عکاسی تبلیغاتی

عکس یکی از مهم‌ترین عناصری است که در کمپین‌های تبلیغاتی مشاهده می‌شود. امروزه برخی از شرکت‌ها برای برندسازی یا معرفی محصولات خود از عکس‌های تبلیغاتی بر روی بیلبورد، مجلات و… استفاده می‌کنند. مخاطبان زیادی از طریق تصاویر تبلیغاتی جذب می‌شوند و این روش یکی از روش‌های کارآمد در جهت تبلیغات و بازاریابی است.

گروه دیجیتال مارکتینگ آی وب با تجهیزات حرفه‌ای و پیشرفته اقدام به ثبت تصاویر تبلیغاتی از کالا یا محصولات شما کرده و آن را در اختیارتان قرار خواهند داد. عکس‌های تبلیغاتی پس از ثبت مونتاژ شده و آماده ارائه به مشتری می‌شوند.

ویدیو آموزشی

آی‌وب از معدود شرکت‌هایی است که از طریق افراد با مهارت، با استعداد و باتجربه برای تولید ویدیو آموزشی استفاده می‌کند. گروه دیجیتال مارکتینگ آی وب دارای تجهیزات کافی برای تولید ویدیو آموزشی در جهت پیشبرد اهداف شماست و از این طریق می‌تواند کمک زیادی به رشد و توسعه کسب‌و‌کار نماید.

آمارها نشان داده است بیش از ۵۰ درصد افراد به دنبال مشاهده ویدیو آموزشی در طول هفته هستند به همین جهت ساخت ویدیوهای آموزشی در جهت معرفی کالا و خدمات می‌تواند مفید واقع شود.

بسترهای زیادی برای انتشار ویدیوهای آموزشی در اختیار افراد قرار می‌گیرد و استقبال بالایی نیز از آن می‌شود. چنانچه قصد دارید آموخته‌های خود یا محصولات خود را از طریق ویدیوهای آموزشی منتشر کنید، آی‌وب شما را در این امر یاری خواهد کرد.

ما به استارت‌آپ‌ها و تیم‌های جوان کمک می‌کنیم تا محصول و فعالیتشان را به مخاطبین هدفشان معرفی کنند. شاید قهرمانانه به نظر برسد، اما برای ما طبیعی است.