گروه دیجیتال مارکتینگ آی‌وب

10 منبع طراحی گرافیک که باید داشته باشید

هزاران منبع طراحی گرافیک وجود دارد که می‌تواند به شما در سرعت بخشیدن به روند خلاقیت کمک کند. آن‌ها می‌توانند ارزش بیشتری برای طراحی شما ایجاد کنند و همچنین در زمان شما صرفه جویی زیادی کنند. وب با چنین منابعی پراکنده است و یافتن منابع مناسب می‌تواند بسیار طاقت فرسا باشد.

در این مقاله، فهرستی از تمام منبع طراحی گرافیکی که شخصا استفاده می‌کنم و توصیه می‌کنم، جمع آوری کرده‌ام. امیدوارم این مقاله شما را از مشکل سرگردانی بیهوده در وب نجات دهد و به طرح‌های شما ارزش بدهد.

لذت ببرید!


Animated Illustrations by Icons8

این سایت بسیار منبع طراحی گرافیک عالیست، تنوع خیلی زیادی از آیکون‌ها، وکتور‌ها، آیکون‌های سه بعدی، ایلاستریشن و کارکتر‌های جذاب را دارد. با استفاده از این سایت جذابیت بیشتری به طراحی هاتون هدیه می‌کنید.

دیدن سایت | گزینه‌های جایگزین: Pixeltrue (رایگان)، Storyset (رایگان)

 Paaatterns

مجموعه رایگان از الگوهای زیبا برای تمام فرمت‌های وکتور. الگوهای زیبا برای پروژه‌های تجاری و شخصی شما شامل Sketch, Figma, XD, Illustrator, png و SVG می‌باشد.

دیدن سایت | گزینه‌های جایگزین: Freepik (رایگان)

Ionicons

با بیش از ۱۰۰.۰۰۰+ پیکسل کامل آیکون در ۳۳ سبک‌های محبوب در یک برنامه برای وب، ویندوز، و مک. انتخاب بالا من برای آیکون است. با یک رابط مدرن، آیکون‌های با کیفیت بالا، و قیمت‌های مقرون به صرفه، یک کارخانه آیکون با قدرت جهانی است که میزبان بیش از یک میلیون طرح از هنرمندان و طراحان از سراسر جهان است.

دیدن سایت | گزینه‌های جایگزین: Flaticon (رایگان)

 Frrames Mockups

موکاپ‌ها فایل‌های لایه بازی هستند که برای بهتر جلوه دادن طراحی‌ها یا نمونه کارها به شما کمک می‌کند. این سایت منبع طراحی گرافیک فوق العاده‌ای برای دانلود موکاپ‌های رایگان است.

دیدن سایت | گزینه‌های جایگزین: is.graphic (رایگان)

 FontPair

تایپوگرافی بخش مهمی از طراحی چاپی و دیجیتالی است. تایپوگرافی خوب درک و خوانایی متن را افزایش میدهد. تایپوگرافی و فونت خوب باعث میشود که مردم آن‌ها را آسان‌تر میخوانند. این سایت منبع فونت‌های رایگان و جذاب است که با استفاده از این سایت می‌توانید خوانایی و زیبایی متن هاتون رو به طور فوق العاده‌ای افزایش می‌یابد.

دیدن سایت | گزینه‌های جایگزین: Fontjoy (رایگان)

ColorHunt

سایت کالرهانت یه سایت عالی با پالت‌های رنگی بی‌شمار است که می‌توانید به صورت رایگان از کد رنگ‌ها برای طراحی پروژه هایتان استفاده کنید.

دیدن سایت | گزینه‌های جایگزین: Coolors(رایگان)

Unsplash

مجموعه بزرگی از عکاسی خلاقانه و برگزیده از عکاسان خلاق است. این وبسایت بیش از ۳۰۰ هزار تصویر‌های زیبا و البته رایگان را با کیفیت عالی در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید از عکس‌ها برای تمام پروژه هایتان استفاده کنید.

دیدن سایت | گزینه‌های جایگزین: Pexels (رایگان)

Humaaans

این سایت یک کتابخانه رایگان از ایلاستریشن و کارکتر‌های گرافیکی جذاب است که می‌توانید به صورت دلخواه آن‌ها را بسازید و رنگ آن‌ها را تغییر دهید.

دیدن سایت | گزینه‌های جایگزین: unDraw (رایگان)

 Previewed.app

با استفاده از برنامه‌ی Previewed.app می‌توانید کلیپ‌ها یا انیمیشن‌های گرافیکی جذاب خلق کنید و موکاپ‌های مختلف را فقط در چند دقیقه بسازید. همچنین استفاده از این برنامه بسیار راحت و لذت بخش است.

دیدن سایت | گزینه‌های جایگزین: MockupWorld (رایگان)

Yellow Images- Huge library of all design assets

Yellow image یک کتابخانه رسانه‌ای فوق العاده است که تصاویر چشم نواز و منحصر به فرد را بسته‌بندی می‌کند. این سایت به خودی خود یک درمان است. محتوای این سایت شامل موکاپ‌ها، تصاویر بدون بک گراند وفونت‌های خلاقانه می‌شود. محتوای آن‌ها مقرون به صرفه است و به شما کمک می‌کند تا به صورت رایگان از ابزار گرافیکی جذاب بهره مند شوید.

دیدن سایت  | گزینه‌های جایگزین: Freepik (رایگان)


سخن پایانی پیرامون منبع طراحی گرافیک

فعالیت به عنوان یک طراحی گرافیک به معنای مواجه شدن با چالش‌های بسیاری است. پروژه‌ها می‌توانند بسیار وقت گیر باشد اگر هوشمندانه مدیریت نشوند. این منابع طراحی گرافیک می‌تواند بخش بزرگی از نیازهای پروژه‌ای شما را فراهم کنند.

عاشق باشید!

یاسمن رضاییان

یاسمن رضاییان

ما را دنبال کنید