گروه دیجیتال مارکتینگ آی‌وب

گروه فنی مهندسی ارتباط

لوگو شرکت ارتباط

توضیحات پروژه گروه فنی مهندسی ارتباط

گروه فنی مهندسی ارتباط فعالیت خود را باهدف تحقق ارتقا صنعت انفورماتیک، الکترونیک و شبکه‌های ارتباطی آغاز کرد و از سال ۱۳۸۱ تا به امروز با تلاش پرسنل خلاق خود توانسته است این هدف را محقق کند.

گروه فنی مهندسی ارتباط با بهره گیری از تجارب ارزشمند مدیران و به هم آمیختن آن با دانش روز سعی کرده است راه کارهای مؤثری با بهترین کیفیت و مطمئن‌ترین پشتیبانی به مشتریان عرضه کند. این مجموعه توانسته است با کسب تجربیات موفق در پیاده‌سازی شبکه‌های گسترده ارتباطی فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه سیستم‌های نظارت تصویری، سیستم‌های مخابراتی و شبکه‌های کامپیوتری که هر یک از ابزارهای مدیریتی روز دنیا به شمار می‌آیند، آغاز کند.

گروه فنی مهندسی ارتباط با قرار دادن مشتریان در رأس امور با تکیه بر توان علمی و دانش تخصصی خود توانسته است بستری مناسب در جهت ارائه خدمات را فراهم آورد و انتخاب بهترین راهکار سیستمی برای دستیابی به چشم‌انداز مشتری یکی از مهم‌ترین اهداف مجموعه است.

گروه فنی مهندسی ارتباط در راستای رشد و تعالی سازمان منطبق بر اهداف عالی مدیران خود، همکاری خود را با بهترین‌های صنعت ارتباطات در دنیا آغاز نمود و با لطف و عنایت خداوند و برنامه ریزی صحیح، نمایندگی محصولات اداری پاناسونیک و نمایندگی انحصاری سیستم‌های نظارت تصویری زکسون را اخذ نمود.