گروه دیجیتال مارکتینگ آی‌وب

اینستاگرام مارکتینگ

اینستاگرام مارکتینگ یا همان بازاریابی اینستاگرام از جمله روش‌های بسیار پربازدید است که برای کسب‌و‌کارها استفاده می‌شود. بازاریابی اینستاگرام برای تمامی کسب‌و‌کارها از کسب‌و‌کارهای تازه گرفته تا کسب‌و‌کارهای قدیمی مفید است. بسیاری از افراد تنها با استفاده از اينستاگرام مارکتینگ به موفقیت‌های زیادی رسیده‌اند.

اینستاگرام یک دنیای بسیار شلوغ است و سؤالی که اینجا بوجود می‌آید این است که آیا امکان دیده شدن در این دنیای شلوغ وجود دارد؟ جواب مثبت است، چنانچه شما استراتژی هدفمندی در پیش بگیرید، موفقیتتان تضمین شده است. گروه دیجیتال مارکتینگ آی وب مواردی همچون: طراحی هدف در اینستاگرام، تجزیه و تحلیل رقیبان، یافتن مخاطبان هدف، افزایش فالوور به شکل اصولی و برندسازی را در بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد.

اینستاگرام مارکتینگ
خدمات اینستاگرام گروه دیجیتال مارکتینگ آی وب

خدمات اینستاگرام

گروه دیجیتال مارکتینگ آی وب در شیراز واقع شده و خدمات مرتبط با اینستاگرام را انجام می‌دهد. هیچ تفاوتی ندارد ساکن کدامین شهر ایران باشید. در هر حال گروه آی وب خدمات متعددی در زمینه اینستاگرام به شما ارائه می‌کند. خدماتی همچون: تبلیغات در اينستاگرام، طراحی پست و استوری، افزایش فالور و افزایش بازدید، مدیریت پیج اینستاگرام، تبلیغات پربازده در اینستاگرام، برندسازی و تمامی اموری که در این شبکه مجازی بزرگ وجود دارد.

مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام یکی از ضروریات پیج شماست. اگر می‌خواهید بازخورد مناسبی بگیرید حتما باید از افرادی که در بخش ادمین اینستاگرام خبره هستند کمک بگیرید.
گروه دیجیتال مارکتینگ آی وب با افرادی کارآزموده در زمینه ادمین اینستاگرام، توانسته مدیریت ده‌ها پیج را در اختیار بگیرد.

در آی‌وب برای مدیریت پیج اینستاگرام، خدمات مختلفی انجام می‌گیرد که شامل:
 • قرار دادن پست‌های ویدیویی، پادکست‌ها
 • تحلیل و آنالیز کسب‌و‌کار
 • قرار دادن استوری به صورت منظم
 • ارائه تقویم محتوایی
 • طراحی تصویر پروفایل، هایلایت
 • تولید کپشن تعاملی و تدوین محتوا
 • جذب فالوورهای واقعی به شکل هدفمند
 • افزایش نرخ تعامل
 • پاسخ به مشتریان
 • ارائه گزارش به صورت ماهیانه
 • آنالیز هشتگ و تحلیل رقبا
 • مدیریت کامنت‌ها
 • بیزینسی کردن پیج و اتصال آن به فیسبوک
مدیریت پیج اینستاگرام گروه دیجیتال مارکتینگ آی وب
گروه دیجیتال مارکتینگ آی وب

مدیریت اینستاگرام

ادمین شخصی است که وظیفه مدیریت اینستاگرام را بر عهده می‌گیرد. چنانچه یک پیج برای کسب‌و‌کار خود ایجاد کرده‌اید، باید مدیریت آن را در اختیار افراد باتجربه و متخصص بدهید. گروه آی وب متشکل از تیم متخصصی است که در بخش مدیریت اینستاگرام فعالیت دارد. در آی‌وب خدماتی همچون: تولید محتوای متنی و بصری برای اینستاگرام، ارائه استراتژی و برنامه‌های هدفمند، درج استوری و پست به شکل منظم و تبلیغات انجام می‌گیرد.
پنل مدیریت اینستاگرام نسبتا پیچیده است و به همین جهت فرد اداره کننده پیج باید تمامی مهارت‌های لازم را داشته باشد.
گروه دیجیتال مارکتینگ آی وب دارای تیم کاملا حرفه‌ای و متعهد در زمینه مدیریت اینستاگرام بوده و در تلاش است خدمات خود را جهت رضایت بیشتر مشتریان افزایش دهد.


Warning: Undefined array key "background_color" in /home/iwwweb/public_html/wp-content/plugins/elementor/includes/conditions.php on line 87

Warning: Undefined array key "background_color" in /home/iwwweb/public_html/wp-content/plugins/elementor/includes/conditions.php on line 87
تولید محتوای متنی و بصری برای اینستاگرام، ارائه استراتژی و برنامه‌های هدفمند، درج استوری و پست به شکل منظم و تبلیغات انجام می‌گیرد.

طراحی پست اینستاگرام

چنانچه به دنبال طراحی پست اینستاگرام هستید، آی‌وب پاسخگوی نیازهای شماست. امروزه بسیاری از صاحبان پیج در اینستاگرام محصولات زیادی برای عرضه داشته و به دنبال طراح حرفه‌ای برای پست‌ها هستند. طراح پست اینستاگرام، تمامی پست‌ها را در قالبی یکسان قرار می‌دهد تا هماهنگی و یکپارچگی در میان آن‌ها ایجاد شود. معمولاً قیمت طراحی پست اینستاگرام بالا نبوده و مشتریان با صرف کمترین مبلغ می‌توانند امور طراحی پست را به دست گروه دیجیتال مارکتینگ آی وب بسپارند.

هیچ تفاوتی ندارد که شما قصد سفارش چه نوع پست و با چه میزان جزئیاتی هستید، در هر حال تیم طراحی آی‌وب بهترین نوع طراحی را بر روی پست اینستاگرام پیاده‌سازی می‌کند. طراحی پست در گروه آی وب با در نظر گرفتن سلیقه مشتریان انجام می‌گیرد. تمامی جزئیاتی که توسط مشتری در اختیار تیم ما قرار گرفته است، به صورت اصولی در قالب یک پست طراحی می‌شوند.

گروه دیجیتال مارکتینگ آی وب

طراحی استوری

به همان‌اندازه که طراحی پست باکیفیت اهمیت دارد، طراحی استوری نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. استوری باید به شکل کاملا منظم‌ در اینستاگرام قرار بگیرد تا نتیجه مطلوبی به دست بیاید. ادمین پیج اینستاگرام باید روزانه استوری‌ها را به روز رسانی کند. هر استوری به مدت ۲۴ ساعت در صفحه قرار می‌گیرد و بعد از آن حذف می‌شود. بسیاری از کاربران اینستاگرام بیشتر از آن که از پست بازدید کنند، بازدید از استوری را ترجیح می‌دهند.

استوری بهترین بخش برای یادآوری محصولات است. در این قسمت چالش‌ها، مسابقات، تخفیف و… نیز قرار می‌گیرد.
گروه دیجیتال مارکتینگ آی وب در تولید محتوای جذاب و مفید برای استوری فعال است. تیم ما تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا از استوری مرتبط با کسب‌وکار در قالب یکسان یا متفاوت طراحی کند به نوعی که برای مخاطب جذابیت داشته باشد.
در یک نتیجه کلی باید بگوییم که یک استوری قوی رابطه مستقیم با فروش بالاتر محصولات دارد.
هم اکنون شما به راحتی می‌توانید طراحی استوری پیج کاری یا شخصی خود را به آی‌وب بسپارید تا در مدت زمان کمی آماده و تحویل شما شود.

تبلیغات اینستاگرام

یکی از پربازده ترین روش تبلیغاتی، تبلیغ از طریق اینستاگرام است. در این شبکه اجتماعی محبوب میلیون‌ها کاربر فعال بوده و به همین جهت بستری عالی برای تبلیغات به حساب می‌آید.

آمارها نشان دهنده این است که ایرانی‌های زیادی در اینستاگرام فعال هستند و خریدهای خود را از این طریق انجام می‌دهند. با توجه به بازدهی عالی اینستاگرام، گروه آی وب به شما کمک خواهد کرد تا تبلیغاتی هدفمند و پربازده داشته باشید.

تبلیغات اینستاگرام برای افزایش سود و برندسازی نیز بسیار مفید است. این روش تبلیغاتی در مقایسه با سایر روش‌ها بازدهی بهتر و مدت زمان آن نیز کوتاه‌تر می‌باشد. اگر صاحب برند یا کسب و کاری هستید، با هر میزان بودجه‌ای که در اختیار دارید، می‌توانید شروع به تبلیغات کنید.

بسیاری از مدیران کسب‌وکارها اطلاعات کاملی در زمینه تعرفه تبلیغات اینستاگرام ندارند. در این بین برخی افراد هزینه‌ای بیشتر از آنچه قرار است پرداخت کنند، برای تبلیغات در این شبکه اجتماعی پرداخت می‌کنند. برای اطلاعات از قیمت دقیق تبلیغات اینستاگرام، با کارشناسان آی‌وب ارتباط بگیرید.

فروش کالا در اینستاگرام

به جرات می‌توان گفت اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین شبکه اجتماعی مخصوصا در ایران است. بخاطر همین موضوع در این شبکه اجتماعی بستر مناسبی برای فروش کالا ایجاد شده است.
فروش کالا در اینستاگرام فوت و فن‌هایی دارد که حتما باید به آن توجه شود. از هشتگ گذاری گرفته تا ارائه پست و استوری باکیفیت همگی در افزایش بازدید و فروش کالا نقش مهمی را ایفا می‌کنند.

گروه دیجیتال مارکتینگ آی‌وب مسیر راه‌اندازی شاپ در اینستاگرام را هموار کرده و محصولات شما را به فروش خواهد رساند. چنانچه خدمات یا محصولاتی برای عرضه دارید اما نمی‌دانید چطور باید آن‌ها را از طریق اینستاگرام به فروش برسانید، آی‌وب در کنار شماست. تیم ما با تبلیغات حرفه‌ای و ارائه پست و استوری باکیفیت، فروش محصولات شما را افزایش خواهد داد.

برندینگ اینستاگرام

برای برندسازی در اینستاگرام باید مراحلی طی شود. بسیاری از کسب‌وکارها علاوه بر تبلیغات و بازاریابی در بخش‌های دیگر، از طریق اینستاگرام نیز برندسازی کرده تا از این طریق در ذهن مردم جایگاه ویژه‌ای پیدا کنند. جهت برند‌سازی در اینستاگرام باید به چند نکته و سوال پاسخ دهید.

 1. درباره برندی که دارید فکر کنید و اهداف خود را مشخص کنید.
 2. تعیین کنید که برند شما برای عموم مردم چه کاربردی دارد.
 3. با نحوه معرفی برند در اینستاگرام آشنا شوید.

برندینگ اینستاگرام امری نسبتا زمان‌بر است. همه چیز وابسته به میزان بودجه‌ای که برای این امر در اختیار دارید بوده و اگر تخصصی در این زمینه ندارید، بهتر است از کارشناسان حرفه‌ای آی‌وب استفاده کنید. گروه‌ای وب در زمینه برندینگ اینستاگرام فعالیت داشته و تاکنون توانسته برندسازی‌های متعددی را انجام دهد.

گروه آی وب از تدوین‌گران زبده در زمینه تدوین ویدیو استفاده کرده که در این زمینه بسیار خلاق و با ذوق هنری فعالیت می‌کنند.

افزایش بازدید

در چند سال گذشته برای تبلیغات از طریق رسانه‌ها باید هزینه‌های زیادی پرداخت میشد اما امروزه با وجود اینستاگرام شما با کمترین هزینه می‌توانید بازدید پیج یا محصولات خود را افزایش دهید.
با افزایش بازدید، به مراتب فروش کالا و محصول نیز افزایش پیدا خواهد کرد. هم اکنون که شما در حال مطالعه این مقاله هستید، بسیاری از افراد در حال کسب درآمد از طریق اینستاگرام هستند. شما نیز از هم‌اکنون می‌توانید شروع کنید.
گروه دیجیتال مارکتینگ آی‌وب از روش‌های عالی برای افزایش بازدید پست و استوری اینستاگرام استفاده می‌کند. چنانچه هیچ‌گونه تخصصی در زمینه افزایش بازدید اینستاگرام ندارید، کارشناسان آی‌وب شما را در این امر یاری خواهند کرد.

افزایش فالور

مسلّم است که هر چه میزان فالوورها افزایش پیدا کند، بازدید پست و استوری نیز افزایش پید کرده و در نهایت موجب فروش بیشتر خدمات و محصولات می‌شود. افزایش فالوور باید به صورت طبیعی و کاملا هدفمند انجام شده باشد تا نتیجه مطلوب حاصل شود.
بسیاری از افراد برای افزایش فالور از هر روشی استفاده می‌کنند. از خرید فالوورهای فیک و غیر واقعی گرفته تا برخی روش‌های دیگر که تمامی آن‌ها کاری اشتباه می‌باشد. افزایش فالور باید به صورت هدفمند و از کاربران واقعی انجام شود. این کار تخصص گروه آی وب است.

آی‌وب نه تنها از طریق ایجاد پست و استوری جذاب و باکیفیت، بلکه از روش‌های دیگر برای افزایش فالور استفاده کرده که تماما به نفع مشتری است.

ما به استارت‌آپ‌ها و تیم‌های جوان کمک می‌کنیم تا محصول و فعالیتشان را به مخاطبین هدفشان معرفی کنند. شاید قهرمانانه به نظر برسد، اما برای ما طبیعی است.