داستان ما

درباره ما

ما مشتاق موفقیت آنلاین هستیم.

ما، در آی‌وب، در راستای شفافیت، اطمینان و اعتماد مشتری گام برمیداریم. ما به احساسات و عواطف شما اهمیت می‌دهیم. آی وب اهداف کسب و کار شما را درک و آن‌ها را مطابق با ارزش‌های تجاری شما ارائه می‌کند. ما راه رسیدن به موفقیت آنلاین را با استفاده از متخصصین با تجربه و با استعداد خود در زمینه طراحی سایت، برندینگ و بازاریابی به همراه تجزیه و تحلیل رقبا انجام.

خدمات ما

ما مفتخریم که با تمرکز بر کیفیت طراحی، نیاز و سلایق مشتری، قادر به اجرای تمام نیازمندی‌های وبسایت شما هستیم.

آی‌وب با طراحی تخصصی وبسایت شما به کسب و کارتان رونق می‌بخشیم. وبسایت شما کارت ویزیت آنلاین شماست.

گروه دیجیتال مارکتینگ آی وب

راه اندازی وبسایت

طراحی و ارتقاء انواع وب سایت: وبسایت فروشگاهی، شرکتی، آموزشی و …

بازاریابی آنلاین

بهینه‌سازی موتورهای جستجو، بازاریابی به ازای هر کلیک، نوشتن محتوا، بازاریابی از طریق ایمیل، رسانه‌های اجتماعی

خدمات دیگر

تعمیر و نگهداری وبسایت، بهینه سازی وبسایت، بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، سرویس تجزیه و تحلیل گوگل

آنچه ما از آن حمایت می‌کنیم

فرهنگ، ارزش‌ها و باورهای ما

ذهن متحد و همکاری تیمی

ما معتقدیم انسان‌ها زمانی بهتر کار می‌کنند که روابطشان بر اساس اعتماد باشد. در آی‌وب نه تنها برای تجارت، بلکه برای اطمینان از اینکه همه احساس می‌کنند عضوی از یک خانواده هستند، فعالیت می‌کنیم. هر عضو تیم و هر مشتری را به عنوان شرکای خود در ایجاد ارزش در نظر می‌گیریم. ما می‌دانیم که چگونه بین نگرش جدی نسبت به کار و فضای دوستانه تعادل برقرار کنیم.

کیفیت و نتیجه

کیفیت جاذبه‌ای است  که همیشه ما را به سمت پیشرفت و بزرگ شدن می‌کشاند تا چیزی جدید و منحصر به فرد خلق کنیم. ما هر کاری را به همان خوبی که برای خود انجام می‌دهیم برای دیگران هم انجام می‌دهیم. به این ترتیب است که ما رضایت شخصی مشتری را به دست می‌آوریم تا اطمینان حاصل کنیم که مردم به ما وفادار می‌مانند.

صداقت و شفافیت

ارتباط شفاف و صادقانه کلید همکاری خوب است. ما همیشه صمیمانه آماده توضیح اقدامات و تصمیمات خود هستیم تا هیچ مشکل یا بلاتکلیفی رخ ندهد.

توسعه و خلاقیت

ما پذیرای ایده‌های جدید و همیشه آماده رشد هستیم. هر روز فرصتی برای بهتر شدن است. ما در حال پیگیری روندها هستیم تا همچنان پیشرفت کنیم. نمونه‌های موفق را مطالعه و بررسی میکنیم و برای متفاوت بودن تلاش می‌کنیم.

تعهد و مسئولیت

هر یک از اعضای تیم تأثیر خود را در توسعه شرکت درک می‌کند. همه روابط با فداکاری و تعهد کامل ایجاد می‌شود. فعال بودن به ما کمک می‌کند تا تمام انتظارات ذینفعان را برآورده و همه مسائل احتمالی را برطرف کنیم.

چهریزه

۷ شهریور, ۱۴۰۱

ما به استارت‌آپ‌ها و تیم‌های جوان کمک می‌کنیم تا محصول و فعالیتشان را به مخاطبین هدفشان معرفی کنند. شاید قهرمانانه به نظر برسد، اما برای ما طبیعی است.